Biwak,  Bushcraft,  Survival

Nowa strefa BUSHCRAFT i SURVIVAL Nadleśnictwa Bielsko

Uwaga wszyscy miłośnicy  wszystkich bushcraftu i survivalu! Nadleśnictwo Bielsko dołacza do programu pilotażowego bushcraft i survival, o którym pisałem wcześniej TUTAJ. Wyznaczyło prawie 300 ha obszaru pilotażowego do biwakowania na „dziko. Nowa strefa powstała na terenie leśnictwa Kamienica, na zboczach Szyndzielni.

Program pilotażowy bedzie trwał do 23 listopada 2020 r. Do tego czasu każdy miłośnik nocnego obozowania może bezpiecznie korzystać z lasu bez obaw o naruszenie ustawy o lasach. Granice obszaru i jego dokładną lokalizację znajdziecie na Mapie Banku Danych o Lasach.

Chęć nocowania w lesie należy zgłosić drogą mailową na adres Nadleśnictwa Bielsko: bielsko@katowice.lasy.gov.pl

Podobnie jak na innych obszarach pilotażowych, również wprowadzono regulamin korzystania, możesz pobrać TUTAJ lub na stronie Nadleśnictwa Bielsko.

Nadleśnictwo prosi również osoby korzystające z obszaru pilotażowego bushcrafcie i survival o udział w ankiecie, która posłuży do oceny pilotażu i wyciągnięcia wniosków na przyszłość. 

BRAWO Nadleśnictwo Bielsko!!! 🙂 Im więcej takich obszarów tym lepiej. Pamiętajmy tylko o odpowiedzialnym korzystaniu lasu.

Niby zwykły facet, czasami trochę dziwak. Moim idolem z dzieciństwa był MacGyver, więc w głowie został mi survival ;) Z natury nie lubię niemiłych niespodzianek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *